Литий диск MAK Emblema 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Фото 5 | від 6 029 до 7 329 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAK Emblema 98
Характеристики
MAK Emblema 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Emblema 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Диски Mak Emblema 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (gloss black) | 6 029 грн. |
Диски Mak Emblema 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (black mirror face) (1002161597) | 6 900 грн. |
Диски Mak Emblema 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (black mirror face) | 7 329 грн. |
Диски MAK Emblema Black Mirror R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57,1 ID319877 | 6 128 грн. |
Закрити
Схожі