Литий диск Ronal R56 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Фото 3 | від 5 950 до 8 224 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R56 132
Характеристики
Ronal R56 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Ronal R56 (6J x 15 5x100 ET38 DIA57.1 Mattschwarz-Frontkopiert) | 8 224 грн. |
Ronal R56 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Matt Black | 6 413 грн. |
Ronal R56 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Silver | 6 965 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (matt black machined face) (100116 | 6 404 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (matt black) (1001138614) | 6 239 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (crystal silver) (1001048260) | 5 950 грн. |
Диски Ronal R56 CS R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57,1 ID35348 | 6 434 грн. |
Диски Ronal R56 MB R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57,1 ID35347 | 6 517 грн. |
Закрити
Схожі