Литий диск MAK Magma 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 4Фото 5 | від 6 083 до 7 024 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Magma 125
Характеристики
MAK Magma 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Magma 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
MAK Легковий диск MAK MAGMA BLACK MIRROR R15 W6 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 6 504 грн. |
Mak Mak Magma 6x15 5x114.3 ET40 DIA66.1 BMr | 6 245 грн. |
Mak Magma Black Mirror R15 W6.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 6 327 грн. |
Mak Magma Black Mirror R15 W6 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 6 428 грн. |
Mak Magma Black Mirror R15 W6 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 6 432 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі