Литий диск MAK Rennen 10x21/5x112 ET19 DIA66,6
Відео 1Фото 5 | від 20 577 до 26 678 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):19 мм |
Модифікації MAK Rennen 72
Характеристики
MAK Rennen 10x21/5x112 ET19 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Rennen 10x21/5x112 ET19 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 (matt black) 10007812 | 20 577 грн. |
Диски Mak Rennen 10x21 5x112 ET19 DIA66,6 (matt black) | 22 264 грн. |
Mak RENNEN Matt Black (R21 W10.0 PCD5x112 ET19 DIA66.6) | 22 152 грн. |
Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Silver F1021NNSI19WSX | 24 789 грн. |
MAK Rennen (10J x 21 5x112 ET19 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 23 294 грн. |
Литі диски Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 (matt black) | 21 400 грн. |
Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Matt Black F1021NNMB19WSX | 25 781 грн. |
Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Silver | 25 651 грн. |
Mak Rennen R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Matt Black | 26 678 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі