Литий диск MAK Veleno 7x17/4x114,3 ET40 DIA76
від 4 204 до 4 796 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Veleno 1
Характеристики
MAK Veleno 7x17/4x114,3 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Veleno 7x17/4x114,3 ET40 DIA76
Сортувати
Mak Veleno 7x17 4x114.3 ET40 DIA76 S | 4 249 грн. |
Mak Veleno 7x17 4x114.3 ET40 DIA76 S | 4 392 грн. |
Mak Mak Veleno 7x17 4x114.3 ET40 DIA76 S | 4 320 грн. |
Диск Mak Veleno S R17 W7,0 PCD4x114,3 ET40 DIA76 | 4 246 грн. |
Mak Veleno (R17 W7 PCD4x114,3 ET40 DIA76) 1943746 | 4 204 грн. |
Диск Mak Veleno 7x17 4x114.3 ET40 DIA76 S | 4 796 грн. |
Закрити
Схожі