Литий диск MAK Zenith 4,5x14/4x100 ET35 DIA54,1
Відео 7Фото 11 | від 4 928 до 6 689 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 4,5x14/4x100 ET35 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 4,5x14/4x100 ET35 DIA54,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 4,5x14 4x100 ET35 DIA54,1 (hyper silver) | 4 977 грн. |
Mak Zenith R14 W4.5 PCD4x100 ET35 DIA54.1 Silver F4540ZHHS35CM1 | 6 471 грн. |
Mak Zenith R14 W4.5 PCD4x100 ET35 DIA54.1 Silver | 6 689 грн. |
Диски Mak Zenith 4,5x14 4x100 ET35 DIA54,1 (hyper silver) (1001081765) | 5 908 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R14 W4,5 PCD4x100 ET35 DIA54,1 ID38154 | 4 928 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі