Литий диск RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA54,1
Відео 2Фото 5 | від 5 371 до 6 240 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-30 203
Характеристики
RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA54,1
RC Design RC30 KS R14 W5.0 PCD4x100 ET35 DIA54.1 | 5 598 грн. |
Диски RC Design RC-30 5x14 4x100 ET35 DIA54,1 (gloss black) (1002265033) | 5 371 грн. |
RC Design RC30 SG R14 W5.0 PCD4x100 ET35 DIA54.1 | 6 240 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі