Литий диск MAK Zenith 6,5x15/5x105 ET39 DIA56,6
Відео 7Фото 11 | від 5 742 до 7 774 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 6,5x15/5x105 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 6,5x15/5x105 ET39 DIA56,6
Mak Zenith HS R15 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 | 7 774 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x15 5x105 ET39 DIA56,6 (hyper silver) (1000443924) | 6 446 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R15 W6,5 PCD5x105 ET39 DIA56,6 ID38263 | 5 742 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі