Обприскувач Marolex Profession 7 (S032.141)
Відео 8Фото 8 |
Marolex Profession 7 |
|
Армований шланг. Телескопічна трубка. Фіксатор безперервного поливу. 5 років гарантії на бак. М'яка накладка на ремені.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex Profession 7
Усі ціни 11 →Обприскувач Marolex Profession 7 л (S036.241) (S032.141) | 3 013 грн. |
Опрыскиватель садовый помповый Marolex Profession 7 л | 3 018 грн. |
Обприскувач помповий Marolex Profession 7 л (P7T) | 3 013 грн. |
Обприскувач Marolex profession 7L | 2 245 грн. |
Розпилювач Садовий 7 л MAROLEX Profession (S032.141) | 3 281 грн. |
ще 6 пропозицій
5 лютого 2022, 10:49
Как оформить доставку в город Бийск Алтайского края Если нет доставки в таблицы #
Відеоогляди
Модификації Marolex Profession 7
Ціни на Marolex Profession 7 |
---|---|---|---|---|
Marolex Profession 5 | від 1 720 грн. | 8 пропозицій | ||
Marolex Profession 7 | від 1 780 грн. | 12 пропозицій | ||
Marolex Profession 9 | від 1 823 грн. | 14 пропозицій | ||
Marolex Profession 12 | від 1 880 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →