Обприскувач Marolex Axel Foamer 3000 (S122.103)
Відео 7Фото 8 |
Marolex Axel Foamer 3000 2 л3 л |
|
Піноутворювач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex Axel Foamer 3000
Усі ціни 8 →Обприскувач-піногенератор Marolex Axel 3000 Alka Line ручной 3 л (S122.103 | 1 458 грн. |
Піногенератор ручний Marolex Axel 3000 (S122.103) | 1 458 грн. |
Піноперетворювач Ручний 3 л MAROLEX Axel (S122.103) | 1 622 грн. |
Піногенератор Marolex Axel 3000 | 1 029 грн. |
Піногенератор ручний MAROLEX Axel 3000: 3 л, 0,4 MPa, EPDM. 3 режими піні | 1 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Marolex Axel Foamer 3000
Ціни на Marolex Axel Foamer 3000 |
---|---|---|---|---|
Marolex Axel Foamer 2000 | від 980 грн. | 8 пропозицій | ||
Marolex Axel Foamer 3000 | від 1 029 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →