Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Обприскувачі   /   Marolex

Обприскувач Marolex Master 3000

Фото - Обприскувач Marolex Master 3000
Відео 5Фото 10
Marolex Master 3000
Тип
помповий
Конструкція
ручний
Об'єм
3 л
Макс. тиск
4 бар
Змінні форсунки
Вага
0.61 кг
Габарити
34x15 см
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Модель має модифікації: Master M3000L15 – поставляється з подовженим соплом; Master M3000L30 – поставляється з подовженим соплом з регулюванням кута напрямки розпилювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.

Купити Marolex Master 3000

Усі ціни 18 →

Обприскувач ручний Marolex Master Ergo 3 л (S014.101)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 419 грн.

Обприскувач ручний Marolex Master ergo 3000 зі штангою 30 см S018.121

- Загальний обсяг 3,55 л - Робочий об'єм 3,00 л - Тиск 0,4 MPa - Вага нетто 0,61 кг - Висота 3... ще40 мм - Ширина 165 мм - Штанга 30 см - Упаковка 9 шт.
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.

Обприскувач ручний Marolex Master 3000 Plus (0011) S014.101

Характеристики Обприскувач ручний Marolex Master 3000 Plus (0011) Категорія товаруОбприскувачі ВиробникMarolex Тип жив... щеленняМеханічний Ємність баку, л3,1 л Розпорошувальні препаратиРідкі препарати Тип накачуванняПневматичний (помповий) Робочий тиск, Бар4 Бар КонструкціяРучний Нагнітальний насосНі Функція повітродувкиНі Функція тумануНі Телескопічна штангаНі Країна брендуПольща
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
748 грн.

Обприскувач Marolex Master Ergo 3 л зі штангою 30 см (M3000L30)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 311 грн.

Обприскувач ручний Marolex Master ergo 3000 зі штангою 30 см S018.121

Характеристики Обприскувач ручний Marolex Master ergo 3000 зі штангою 30 см Категорія товаруОбприскувачі ВиробникMarole... щеx Тип живленняМеханічний Ємність баку, л3 л Розпорошувальні препаратиРідкі препарати Тип накачуванняПневматичний (помповий) Робочий тиск, Бар4 Бар КонструкціяРучний Телескопічна штангаНі Країна брендуПольща Опис Обприскувач ручний Marolex Master ergo 3000 зі штангою 30 см
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
950 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Marolex Master 3000

Хороший розпилювач.
20 грудня 2024
Доволі потрібна річь як у хозяйстві. Допоміг на дачі обробити невеликі кущі спеціальним розчином, для знищення бур'янів. У використанні дуже простий, а завдяки невеликими розмірам користуватися ним може навіть дитина.

Конструкція простая. Відкручуємо ручку з соплом. Наливаємо розчин того що потрібно розпилити, закриваємо, великою ручкою накачуємо повітря до моменту коли вже неможливо натиснути на неї, нажимаємо спускову кнопку і все. Щоб відкрити його коли всередині є тиск, то разом із ручкою насосом, є кнопка скиду тиску. Під кришкою на ручці насосі є невликий отвір в якому лежить додаткове сопло.

Слабке місце це якість пластику на ручці, на одному з моїх обприсувачів вона майже повнісью відвалилась.
Легкий у використанні.
Змінне сопло
Кнопка скиду тиску
Якість матеріалів так собі. Сама колба зроблена добре, а от пластик ручки доволі слабкий, то ж роняти на підлгу, особливо з рідиною всередині категорично не рекомендую.
Через невеликий розмір треба часто підкачувати
Reverse_rainкористуюся Marolex Master 1500 більше року
Додати відгук

Модификації Marolex Master 3000

Ціни на Marolex Master 3000
Marolex Master 1000 від 1 051 грн.3 пропозиції
Marolex Master 1500 від 860 грн.4 пропозиції
Marolex Master 2000 від 879 грн.6 пропозицій
Marolex Master 3000 від 748 грн.18 пропозицій
Відеоогляди