Обприскувач Marolex RX
Відео 15Фото 10 |
Marolex RX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex RX
Усі ціни 6 →Обприскувач акумуляторний Marolex RX ранцевий 12 л (S141.141) | 19 200 грн. |
Оприскувач акумуляторний MAROLEX RX 12л (S141.141) | 16 176 грн. |
Обприскувач Marolex Accu RX 12L (S141.141) | 18 048 грн. |
Електрообприскувач 12 л MAROLEX RX (S141.141) | 19 982 грн. |
Акумуляторний обприскувач (3.4 А/г, 12 л) Marolex RX X-line | 15 225 грн. |
Акумуляторний обприскувач Marolex Rx X-line 12.0 л | 16 260 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →