Обприскувач Marolex Profession 9 (S033.141)
Відео 8Фото 8 |
Marolex Profession 9 |
|
Армований шланг. Телескопічна трубка. Фіксатор безперервного поливу. 5 років гарантії на бак. М'яка накладка на ремені.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex Profession 9
Усі ціни 13 →Обприскувач Marolex Profession 9 л (S037.241) (S033.141) | 3 110 грн. |
Опрыскиватель садовый помповый Marolex Profession 9 л | 3 109 грн. |
Обприскувач помповий Marolex Profession 9 л (P9T) | 3 110 грн. |
Помповий Обприскувач 9 л MAROLEX Profession (S033.141) | 3 384 грн. |
Ручний помповий обприскувач Marolex Profession 9 л | 1 990 грн. |
ще 8 пропозицій
5 лютого 2022, 10:49
Как оформить доставку в город Бийск Алтайского края Если нет доставки в таблицы #
Відеоогляди
Модификації Marolex Profession 9
Ціни на Marolex Profession 9 |
---|---|---|---|---|
Marolex Profession 5 | від 1 820 грн. | 8 пропозицій | ||
Marolex Profession 7 | від 1 880 грн. | 12 пропозицій | ||
Marolex Profession 9 | від 1 823 грн. | 14 пропозицій | ||
Marolex Profession 12 | від 2 030 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →