Обприскувач Marolex Industry ergo Alka 2000 (S093.103)
Marolex Industry ergo Alka 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex Industry ergo Alka 2000
Обприскувач Marolex 2000 Industry Ergo Alka Line ручний 2 л (S093.103) | 1 050 грн. |
Розпилювач Садовий 2 л MAROLEX Industry ergo Alka (S093.103) | 1 159 грн. |
Обприскувач MAROLEX Industry ergo Alka line 2000 2л (S093.103) | 886 грн. |
Обприскувач MAROLEX 2 л INDUSTRY ERGO ALKA LINE 2000 (S093.103) | 1 029 грн. |
Обприскувач ручний MAROLEX S093.103 Industry ergo Alka line 2000: 2 Л, 0,4 | 1 029 грн. |
Модификації Marolex Industry ergo Alka 2000
Ціни на Marolex Industry ergo Alka 2000 |
---|---|---|---|---|
Marolex Industry ergo Alka 1000 | від 835 грн. | 5 пропозицій | ||
Marolex Industry ergo Alka 1500 | від 852 грн. | 7 пропозицій | ||
Marolex Industry ergo Alka 2000 | від 886 грн. | 5 пропозицій | ||
Marolex Industry ergo Alka 3000 | від 889 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →