Електрогенератор Sigma 5710841
Фото 4 |
Sigma 5710841 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710841
Инверторный генератор SIGMA (5710841) 190228 | 17 439 грн. |
Генератор инверторный бензиновый 4.0/4.5кВт 7л 4-х тактный ручной запуск S | 17 875 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 4.0/4.5кВт 5710841 | 21 029 грн. |
Генератор інверторний бензиновий 4,0/4,5 кВт 7 л 4-х тактний ручний запуск | 20 516 грн. |
Генератор інверторний бензиновий SIGMA (5710841) | 22 501 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →