Теплова гармата Master BV 170 E
Відео 2 |
Master BV 170 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master BV 170 E
Усі ціни 16 →Дизельная тепловая пушка непрямого нагрева Master BV 170 E 4013.216 | 94 500 грн. |
Дизельна теплова гармата Master BV 170 E | 85 050 грн. |
Теплова пушка дизельна Master BV 170 E | 94 500 грн. |
Теплова гармата Master BV 170 E | 94 500 грн. |
Дизельна теплова гармата непрямого нагріву Master BV 170 E | 94 500 грн. |
ще 11 пропозицій
anonim
26 лютого 2024, 19:24
Дымка в отапливаемом помещении #
В отапливаемое помещение попадают выхлопные газы
Показано 3 із 16 запитань
ще 13 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості теплової гармати Master BV 170 E:
- Діаметр газовідводу — 150 мм
- Можливість підключення кімнатного термостата (купується окремо)
Модификації Master BV 170 E
Ціни на Master BV 170 E |
---|---|---|---|---|
Master BV 77 E | від 45 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Master BV 110 E | від 76 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Master BV 170 E | від 85 050 грн. | 16 пропозицій | ||
Master BV 290 E | від 105 300 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →