Теплова гармата Master BV 110 E
Відео 2 |
Master BV 110 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master BV 110 E
Усі ціни 18 →Дизельная тепловая пушка непрямого нагрева Master BV 110 E 4014.217 | 85 500 грн. |
Дизельна теплова гармата Master BV 110 E | 85 000 грн. |
Теплова пушка дизельна Master BV 110 E | 85 500 грн. |
Теплова гармата Master BV 110 E | 85 500 грн. |
Дизельна теплова гармата непрямого нагріву Master BV 110 E | 85 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості теплової гармати Master BV 110 E:
- Діаметр газовідводу — 150 мм
- Можливість підключення кімнатного термостата (купується окремо)
Модификації Master BV 110 E
Ціни на Master BV 110 E |
---|---|---|---|---|
Master BV 77 E | від 46 960 грн. | 18 пропозицій | ||
Master BV 110 E | від 77 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Master BV 170 E | від 87 480 грн. | 16 пропозицій | ||
Master BV 290 E | від 105 400 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →