Теплова гармата Master DC 61
Відео 2 |
Master DC 61 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master DC 61
Усі ціни 17 →Дизельная инфракрасная тепловая пушка Master DC 61 с акб BAT6 и з/у 4011.2 | 65 250 грн. |
Дизельний інфрачервоний нагрівач повітря Master DC 61 | 65 250 грн. |
Інфрачервона теплова гармата Master DC 61 | 62 350 грн. |
Теплова пушка MASTER DC 61 HYBRID | 61 060 грн. |
Тепловая пушка Master DC 61 дизельная | 65 250 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →