Сокира Master Tool 05-0126 360 мм 0.6 кг
Master Tool 05-0126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 05-0126 360 мм 0.6 кг
Топор MASTERTOOL (05-0126) | 412 грн. |
Сокира Mastertool 600 г з ручкою з твердого дерева 360 мм (05-0126) | 412 грн. |
Сокира MasterTool GM 600 г ручка 390 мм з твердого дерева (Арт.: 05-0126) | 412 грн. |
Сокира MASTERTOOL 600 г рукоятка 390 мм з твердого дерева 05-0126 | 512 грн. |
Сокира Mastertool 600 г ручка дерев'яна (05-0126) | 413 грн. |
Модификації Master Tool 05-0126
Ціни на Master Tool 05-0126 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0126 360 мм 0.6 кг | від 412 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 05-0128 380 мм 0.8 кг | від 498 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 05-0130 430 мм 1 кг | від 579 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →