Колун Master Tool 05-0132 900 мм 2 кг
Master Tool 05-0132 430 мм 1 кг 900 мм 2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 05-0132 900 мм 2 кг
Усі ціни 6 →Колун MASTERTOOL (05-0132) | 967 грн. |
Сокира-колун Mastertool 2000 г з ручкою з твердого дерева 900 мм (05-0132) | 967 грн. |
Сокира-колун MasterTool GM 2000 р ручка 900 мм з твердого дерева (Арт.: 05 | 967 грн. |
Сокира-колун MASTERTOOL, 2000 г, HRC 50, рукоятка з дерева з полімерним за | 1 015 грн. |
Сокира-колун Mastertool 2000 р довга ручка дерев'яна (05-0132) | 968 грн. |
Сокира-колун MASTER TOOL 05-0132 2000 г | 967 грн. |
Модификації Master Tool 05-0132
Ціни на Master Tool 05-0132 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0131 430 мм 1 кг | від 329 грн. | 9 пропозицій | ||
Master Tool 05-0132 900 мм 2 кг | від 967 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →