Біти / торцеві голівки Master Tool 78-1211
Master Tool 78-1211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 78-1211
Усі ціни 6 →Набор головок 6-гранных MASTERTOOL 1/2" 10ед. (78-1211) | 518 грн. |
Набір головок торцевих MasterTool 78-1211 | 502 грн. |
Набір насадок торцевих 6-гранних MasterTool GM CrV 1/2", 10 шт (10/11/12/1 | 518 грн. |
Набір насадок торцевих 6-гранних MASTERTOOL CRV 1/2" 10 шт, 10/11/12/13/14 | 544 грн. |
Набір насадок торцевих 6-гранних MASTERTOOL CRV 1/2" 10 шт (10/11/12/13/14 | 516 грн. |
Набір насадок торцевих 6-гранних MASTERTOOL CRV 1/2" 10 шт (10/11/12/13/14 | 518 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Master Tool 78-1211:
- Розміри головок: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →