Біти / торцеві голівки Master Tool 78-1213
Master Tool 78-1213 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 78-1213
Набор насадок торцевых MasterTool Profi CrV 1/2'' 10-24 мм, телескопическа | 1 481 грн. |
Набір головок торцевих MasterTool Profi 1/2", 10-24 мм, 12 шт (78-1213) 78 | 1 481 грн. |
Набір насадок торцевих MasterTool GM PROFI CrV 1/2"10 24 мм, тріскачка що | 1 481 грн. |
Набір торцевих насадок MASTERTOOL PROFI CrV 1/2" 10-24 мм, 12 шт (78-1213) | 1 481 грн. |
Набір насадок торцевих MASTERTOOL PROFI CrV 1/2" 10-24 мм подовжувана тріс | 1 232 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Master Tool 78-1213:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →