Зрошувач Master Tool 92-9326
Master Tool 92-9326 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9326
Усі ціни 8 →Дождеватель круговой импульсный MASTERTOOL (92-9326) | 139 грн. |
Дощівник Mastertool Метелик 1/2" з обертовою головкою 11 м (92-9326) | 139 грн. |
Дождеватель круговой импульсный MASTERTOOL (92-9326) | 242 грн. |
Дощівник з обертовою головкою MASTERTOOL "Метелик" 1/2" 11 метрів 92-9326 | 139 грн. |
Дощувач з обертовою головкою MASTERTOOL "Метелик" 1/2" 11 метрів 92-9326 | 239 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →