Літня шина Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V
Усі ціни 39 →Шина Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V | 3 097 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V | 3 305 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V | 3 190 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V | 3 244 грн. |
Matador Hectorra 5 (215/55R16 93V) | 3 145 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено Валерий Шарипов: користуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V
Ціни на Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93V | від 3 077 грн. | 39 пропозицій | ||
Matador Hectorra 5 215/55 R16 93Y | від 4 216 грн. | 2 пропозиції | ||
Matador Hectorra 5 215/55 R16 97Y | від 3 205 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →