Літня шина VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V
Усі ціни 30 →Шина Viking ProTech NewGen 215/55 R16 93V | 3 030 грн. |
Viking ProTech NewGen 215/55 R16 93V | 3 222 грн. |
Viking ProTech NewGen 215/55 R16 93V | 3 330 грн. |
Viking ProTech NewGen (215/55R16 93V) | 3 113 грн. |
Viking ProTech NewGen 215/55 R16 93V | 3 467 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V
Ціни на VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 93V | від 2 999 грн. | 30 пропозицій | ||
VIKING ProTech NewGen 215/55 R16 97Y | від 3 279 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →