Літня шина point S Summer 215/55 R16 93V
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 215/55 R16 93V
Усі ціни 15 →Шина Point S Summer S 215/55 R16 93V | 3 405 грн. |
Point S Summer S 215/55 R16 93V | 3 443 грн. |
Point S Summer S 215/55 R16 93V | 3 379 грн. |
Point S Summer (215/55R16 93V) | 3 377 грн. |
Летние шины Point S Summer 215/55 R16 93V 1002216102 | 3 458 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації point S Summer 215/55 R16 93V
Ціни на point S Summer 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
point S Summer 215/55 R16 93V | від 3 322 грн. | 16 пропозицій | ||
point S Summer 215/55 R16 97W | від 4 658 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →