Вантажна шина Matador T HR5 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR5 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR5 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 11 →Matador T HR 5 (причіпна вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 13 025 грн. |
Matador T HR 5 (прицепная) (265/70R19.5 143J) | 11 526 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J 16PR "M+S" | 10 884 грн. |
Грузовые шины Matador T HR5 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J 16PR 1002496 | 11 329 грн. |
Вантажна шина MATADOR T HR 5 (причепна) 265/70R19.5 143/141J | 11 166 грн. |
ще 6 пропозицій