Вантажна шина Matador TM1 Collos 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador TM1 Collos 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador TM1 Collos 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 11 →Matador TM 1 Collos (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 19 361 грн. |
Matador TM1 Collos (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR "3PMSF" | 17 748 грн. |
MATADOR MATADOR TM 1 Collos (причепна) 385/65R22.5 160K | 18 283 грн. |
MATADOR MATADOR TM 1 Collos (причепна) 385/65R22.5 160K | 18 628 грн. |
MATADOR TM 1 Collos (причепна) 385/65R22.5 160K | 18 369 грн. |
ще 6 пропозицій