Матрац Matroluxe Four Red Marsalla 160x190
Фото 6 | від 7 366 до 8 995 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Marsalla 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Marsalla 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Marsalla 160x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Marsalla 160х190 | 8 176 грн. |
MatroLuxe Марсала (1600х1900х200) 0015575041 | 7 366 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Marsalla/Марсала 160x190 (0015575041) | 8 982 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Marsalla/Марсала 160х190 см (001557 | 8 984 грн. |
MatroLuxe Марсала (1600х1900х200) 0015575041 | 7 366 грн. |
Матрац ортопедичний 160х190 MatroLuxe MARSALLA | 8 995 грн. |
Матрац ортопедичний 160х190 MatroLuxe MARSALLA | 8 985 грн. |
Закрити
Рекомендуємо