Матрац Matroluxe Four Red Marsalla 90x200
Фото 6 | від 4 864 до 5 851 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Marsalla 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Marsalla 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Marsalla 90x200
Сортувати
MatroLuxe Марсала (900х2000х200) 0015575045 | 4 864 грн. |
Матрас Matroluxe Four Red Marsalla 90х200 | 5 315 грн. |
MatroLuxe Марсала (900х2000х200) 0015575045 | 5 837 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Marsalla/Марсала 90x200 (0015575045) | 5 837 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Marsalla / Марсала 90х200 см (00155 | 5 840 грн. |
Матрац ортопедичний 90х200 MatroLuxe MARSALLA | 5 851 грн. |
Матрац ортопедичний 90х200 MatroLuxe MARSALLA | 5 841 грн. |
Закрити
Рекомендуємо