Матрац Matroluxe Four Red Marsalla 180x200
Фото 6 | від 8 565 до 10 456 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Marsalla 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Marsalla 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Marsalla 180x200
Сортувати
MatroLuxe Марсала (1800х2000х200) 0015575049 | 8 565 грн. |
Матрас Matroluxe Four Red Marsalla 180х200 | 9 504 грн. |
MatroLuxe Марсала (1800х2000х200) 0015575049 | 10 445 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Marsalla/Марсала 180x200 (0015575049) | 10 445 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Marsalla / Марсала 180х200 см (0015 | 10 445 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe MARSALLA | 10 456 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe MARSALLA | 10 446 грн. |
Закрити
Рекомендуємо