Матрац Matroluxe Four Red Marsalla 150x200
Фото 6 | від 7 181 до 8 771 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Marsalla 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Marsalla 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Marsalla 150x200
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Marsalla 150х200 | 7 971 грн. |
MatroLuxe Марсала (1500х2000х200) 0015575048 | 7 181 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Marsalla/Марсала 150x200 (0015575048) | 8 757 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Marsalla/Марсала 150х200 см (001557 | 8 760 грн. |
MatroLuxe Марсала (1500х2000х200) 0015575048 | 7 181 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe MARSALLA | 8 771 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe MARSALLA | 8 761 грн. |
Закрити
Рекомендуємо