Матрац Matroluxe Four Red Rubin 70x190
Фото 7 | від 5 233 до 6 288 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Rubin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Rubin 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Rubin 70x190
Сортувати
MatroLuxe Рубин (700х1900х200) 0015575062 | 5 233 грн. |
Матрас Matroluxe Four Red Rubin 70х190 | 5 707 грн. |
MatroLuxe Рубин (700х1900х200) 0015575062 | 5 233 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Rubin/Рубін 70x190 (0015575062) | 6 279 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо