Матрац Matroluxe Four Red Rubin 90x200
Фото 7 | від 6 515 до 7 894 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Rubin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Rubin 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Rubin 90x200
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Rubin 90х200 | 7 167 грн. |
MatroLuxe Рубин (900х2000х200) 0015575072 | 6 515 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Rubin/Рубін 90x200 (0015575072) | 7 881 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Rubin 90х200 см (0015575072) | 7 884 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо