Матрац Matroluxe Four Red Rubin 90x190
Фото 7 | від 6 274 до 7 602 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Rubin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Rubin 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Rubin 90x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Rubin 90х190 | 6 902 грн. |
MatroLuxe Рубин (900х1900х200) 0015575064 | 6 274 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Rubin/Рубін 90x190 (0015575064) | 7 589 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Rubin 90х190 см (0015575064) | 7 592 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо