Матрац Matroluxe Melon 80x190
Відео 2Фото 2 | від 8 762 до 11 407 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Melon 15
Характеристики
Matroluxe Melon 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Melon 80x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Yellow Melon 80х190 | 10 360 грн. |
MatroLuxe Yellow Melon/Мелон 80x190 | 11 397 грн. |
Матрац каркасний пружинний MatroLuxe Yellow Melon/Мелон 80x190 (0015860741 | 11 397 грн. |
Матрац пружинний Yellow Melon (Мелон) 80x190 | 11 397 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо