Матрац Matroluxe Sun 80x190
Відео 2Фото 2 | від 11 429 до 15 629 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 170 кг Висота:26 см |
Модифікації Matroluxe Sun 15
Характеристики
Matroluxe Sun 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Sun 80x190
Сортувати
Matroluxe Матрац Yellow Sun/Сан Matroluxe 80х190 | 15 629 грн. |
Матрас Matroluxe Yellow Sun 80х190 | 14 208 грн. |
MatroLuxe Yellow Сан (800х1900х260) 0015860673 | 11 429 грн. |
Матрац каркасний пружинний MatroLuxe Yellow Sun/Сан 80x190 (0015860673) | 15 629 грн. |
Матрац пружинний Yellow Sun (Сан) 80x190 | 15 629 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо