Матрац Matroluxe Sun 70x190
Відео 2Фото 2 | від 10 178 до 13 350 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 170 кг Висота:26 см |
Модифікації Matroluxe Sun 15
Характеристики
Matroluxe Sun 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Sun 70x190
Сортувати
Matroluxe Матрац Yellow Sun/Сан Matroluxe 70x190 | 13 350 грн. |
Матрас Matroluxe Yellow Sun 70х190 | 12 136 грн. |
MatroLuxe Yellow Сан (700х1900х260) 0015860680 | 10 178 грн. |
Матрац пружинний Yellow Sun (Сан) 70x190 | 13 350 грн. |
Матрац каркасний пружинний MatroLuxe Yellow Sun/Сан 70x190 (0015860680) | 13 347 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо