Електрогенератор MaXpeedingRods MXR2300
Відео 4Фото 14 |
MaXpeedingRods MXR2300 |
|
Переносний інверторний генератор із бензиновим мотором, що має робочий об'єм 80 см³. Призначений для обслуговування навантаження сумарною потужністю до 1.8 кВт (допускаються короткочасні стрибки навантаження до 2.3 кВт). Генератор MaXpeedingRods MXR2300 відрізняється досить економічним споживанням палива. Витрата бензину не перевищує 0.62 л/год при навантаженні, що дорівнює 50% від номінальної потужності (у такому режимі запасу палива у 4-літровому бензобаку вистачає на 6.5 годин).
Для підключення споживачів електроенергії на передній панелі є дві розетки 230 В. Поруч із ними знаходиться роз'єм USB, що дозволяє заряджати смартфони, павербанки та іншу портативну електроніку. Також передбачено можливість об'єднання двох ідентичних генераторів у єдину систему через порти для паралельного підключення. Завдяки інверторному альтернатору та звукоізоляційному кожуху шум від роботи генератора (на відстані 7 м) не перевищує 60 дБ, тому дана модель вважається дуже тихим обладнанням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MaXpeedingRods 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MaXpeedingRods.
Купити MaXpeedingRods MXR2300
Усі ціни 7 →Инверторный генератор Maxpeedingrods MXR2300 175531 | 21 450 грн. |
Инверторный генератор maXpeedingrods MXR2300 | 22 500 грн. |
MaXpeedingRODS MXR2300 | 19 799 грн. |
Генератор бензиновий інверторний MXR2300 MaXpeedingRods (1,8 kW) | 19 112 грн. |
Инверторный бензиновый генератор MaXpeedingRODS MXR2300 | 19 799 грн. |
Інверторний генератор MaxPeedingRods MXR2300, 1,8/2,3 кВт | 22 000 грн. |
Генератор бензиновий інверторний MaXpeedingRods MXR2300 | 22 067 грн. |