Лампочка Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27
Фото 3 |
Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27 8 Вт, 3000 К8 Вт, 4100 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27
Усі ціни 6 →Лампа LED A55 8W 840LM 4100K E27 1-LED-774 | 55 грн. |
Світлодіодна лампочка MAXUS A55 8W 4100K 220V E27 1-LED-774 | 71 грн. |
LED лампа MAXUS A55 8W 4100K 220V E27 (1-LED-774) | 75 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus А55 8W 4100K E27 220V (1-LED-774) | 74 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27 | 81 грн. |
Лампа LED MAXUS 1-LED-774 A55 8W 4100K 220V E27 | 76 грн. |
Модификації Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27
Ціни на Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27 |
---|---|---|---|---|
Maxus 1-LED-773 A55 8W 3000K E27 | від 55 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-774 A55 8W 4100K E27 | від 55 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →