Лампочка Maxus 1-LED-783 A80 18W 3000K E27
Maxus 1-LED-783 A80 18W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxus 1-LED-783 A80 18W 3000K E27
Лампочка світлодіодна Maxus 1-LED-783 A80 18W 3000K E27 | 157 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS A80 18 Вт 3000 K 220 В E27 (1-LED-783) | 169 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-783 A80 18 W 3000 K 220 V E27 | 165 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS A80 18 Вт 3000 K 220 В E27 (1-LED-783) | 220 грн. |
Лампа LED MAXUS 1-LED-783 A80 18W 3000K 220V E27 | 168 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →