Лампочка Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27
Фото 4 |
Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27
Світлодіодна лампочка MAXUS 1-LED-742 G45 5W 4100K E27 куля | 76 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-742 G45 5W 4100K 220V E27 | 78 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus G45 5W E27 4100K 220V (1-LED-742) | 78 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K 220V E27 | 84 грн. |
Лампа куля LED MAXUS 1-LED-742 G45 5W 4100K 220V E27 | 81 грн. |
Модификації Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27
Ціни на Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27 |
---|---|---|---|---|
Maxus 1-LED-742 G45 5W 4100K E27 | від 76 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-745 G45 7W 3000K E27 | від 85 грн. | 6 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-746 G45 7W 4100K E27 | від 100 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →