Кардридер / USB-хаб Hoco HB24
Фото 6 |
Hoco HB24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB24
Усі ціни 14 →Hoco HB24 6-in-1 Silver | 659 грн. |
Hoco HB24 6-in-1 USB-C Multifunction 6931474759344 | 599 грн. |
Кабель-перехiдник HOCO HB24 Easy display Type-C multifunction adapter(HDTV | 807 грн. |
USB-хаб Hoco HB24 Easy display Type-C multifunction adapter(HDMI+USB3.0+US | 891 грн. |
Перехідник HOCO HB24 Easy display (Type-C to HDTV+USB3.0+USB2.0+SD+TF+PD) | 699 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →