Масажний пояс Medisana NMG 850
Відео 1Фото 7 |
Medisana NMG 850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana NMG 850
Массажный воротник Medisana NMG 850 | 5 493 грн. |
Массажер для шеи и плеч Medisana NM 850 | 5 490 грн. |
Массажер Medisana NMG 850 Gray | 5 493 грн. |
Масажер Medisana NMG 850 Gray | 5 487 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →