Масажний пояс Beurer MG 150
Відео 1Фото 2 |
Beurer MG 150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 150
Усі ціни 18 →Масажер для шиї та плечей Beurer MG 150 (64305) | 3 239 грн. |
Масажер для шиї Beurer MG 150 MG150 | 5 239 грн. |
Масажер Beurer для шеи, от сети , вес - 2.1кг, серо-бежевый mg150 | 5 188 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 150 | 3 173 грн. |
Beurer MG 150 | 5 090 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →