Кавоварка Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий
Відео 3Фото 4 |
Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий чорний |
|
Знімний утримувач фільтра. Автовимикання.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий
Капельная кофеварка Melitta Kaffeemaschine Aromaboy 1015-03 weiß | 2 739 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Kaffeemaschine Aromaboy 1015-03 weiß | 2 749 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Kaffeemaschine Aromaboy 1015-03 weiß | 2 739 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Kaffeemaschine Aromaboy 1015-03 | 2 740 грн. |
Капельная кофеварка Melitta Kaffeemaschine Aromaboy 1015-03 | 2 745 грн. |
Відеоогляди
Модификації Melitta Aromaboy 1015-03
Ціни на Melitta Aromaboy 1015-03 |
---|---|---|---|---|
Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий | від 2 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Melitta Aromaboy 1015-02 чорний | від 2 537 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →