Кавоварка Melitta CI Touch F63/0-102 чорний
Відео 10Фото 2 |
Melitta CI Touch F63/0-102 чорний сріблястий чорний |
|
Практична і надійна німецька автоматична кавоварка (кавомашина) з цифровою системою управління і двокамерним контейнером для зберігання зерен (два види зерен для різних напоїв зберігаються в двох окремих бункерах по 125 г кожен). Належить до продуктів сімейства CI Touch 2019-го року, моделі якого орієнтовані на вимогливих користувачів, що віддають перевагу повністю автоматичне приготування кавово-молочних напоїв з суворим дотриманням італійської рецептури.
Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном і зручним управлінням з інтуїтивно зрозумілою сенсорною поверхнею. Кавоварка Melitta CI Touch F630-102 підтримує приготування еспресо, рістретто, лунго, американо, кава-крему, капучіно, лате, лате маккіато, еспресо макіато і кава з молоком. Також може швидко подати гаряче молоко, молочну піну або гарячу воду для заварювання чаю. Для оптимізації рецепта під смакові уподобання користувача доступна налаштування ступеня помелу кавових зерен у вбудованій кавомолці (5 рівнів дисперсності), температури (3 варіанти), міцності напою (5 варіанта) і його об'єму (від 25 до 225 мл). Причому індивідуально підібрана комбінація параметрів може бути збережена в одному з 4 користувальницьких профілів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta CI Touch F63/0-102 чорний
Усі ціни 18 →Кавоварка Melitta CI Touch F63-102 EU | 36 550 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CI Touch Black (F630-102) | 27 800 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CI Touch Black (F630-102) | 27 300 грн. |
Кавоварка Melitta Ci Touch Black (F630-102) | 28 684 грн. |
Melitta CI Touch Black (F630-102) | 26 700 грн. |
- Регульована висота дозатора для кави
- Енергозберігальний режим
- Підсвічування чашок
Модификації Melitta CI Touch F63/0-102
Ціни на Melitta CI Touch F63/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta CI Touch F63/0-101 сріблястий | від 26 340 грн. | 11 пропозицій | ||
Melitta CI Touch F63/0-102 чорний | від 26 699 грн. | 18 пропозицій |