Кавоварка Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 сріблястий
Фото 6 |
Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 сріблястий |
|
Регульована висота дозатора для кави. Енергозберігаючий режим. 18 різновидів кави! Функція intenseAroma – технологія варіння для більш насиченого смаку кави. Сенсорна панель керування. Два бункери для різних зерен із ручним перемикачем.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 сріблястий
Усі ціни 14 →Melitta Barista T Smart F83/1-101 | 36 200 грн. |
Melitta F83/1-101 | 33 180 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Barista T Smart F83/1-101 | 37 399 грн. |
Кофемашина автоматическая Melitta Barista T Smart F83/1-101 F831-101 | 36 292 грн. |
Melitta Barista T SmartF83/1-101 | 36 280 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →