Автомобільний інвертор Mervesan MSI-30012
Mervesan MSI-30012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mervesan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mervesan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mervesan MSI-30012
Усі ціни 11 →Инвертор напряжения Mervesan MSI-300-12 (300W), 12/220V, approximated, 1Sh | 3 080 грн. |
Инвертор напряжения Mervesan MSI-300-12 (300W), 12 / 220V, approximated, 1 | 1 251 грн. |
Mervesan MSI-300-12 300W | 999 грн. |
Mervesan MSI-300-12 28976 | 1 349 грн. |
Автомобільний інвертор Mervesan MSI-300-12 300W - 12V (YT28976) | 1 600 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →