Компресор Metabo MEGA 350-50 W 50 л (601589000)
Фото 3 |
Metabo MEGA 350-50 W 50 л90 л |
|
Ремінний привод. Колеса.
Мобільна компресорна установка на колесах. Позиціонується виробником як компресор для майстерні або невеликого цеху. Є 50-літровим сталевим ресивером, на якому встановлені електромотор потужністю 2.2 кВт і двопоршневий агрегат для стискання повітря. Обертання від мотора на компресорний блок передається за допомогою клинопасової передачі. Компресор Metabo MEGA 350-50 W має непогану продуктивність (250 л/хв на виході) та створює тиск до 10 бар. Тому до нього додається штуцер для одночасного підключення двох інструментів, що працюють на стислому повітрі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MEGA 350-50 W 50 л
Усі ціни 18 →Компресор Metabo MEGA 350-50 W (601589000) | 24 775 грн. |
Компресор METABO MEGA 350-50 W 50 л 601589000 | 24 599 грн. |
Компресор Metabo Mega 350-50 W 601589000 | 24 599 грн. |
Компрессор Metabo Mega 350-50 W 601589000 | 24 775 грн. |
Компресор Metabo Mega 350-50 W (601589000) 601589000 | 24 599 грн. |
ще 13 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель MEGA 350-50 W — об'єм ресивера 50 л
- Модель MEGA 350-100 W — об'єм ресивера 100 л
Модификації Metabo MEGA 350-50 W
Ціни на Metabo MEGA 350-50 W |
---|---|---|---|---|
Metabo MEGA 350-50 W 50 л | від 24 508 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo MEGA 350-100 W 90 л | від 25 704 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →